Weronika miała swojego pierwszego chłopaka, gdy miała piętnaście lat. Ani jej matka, ani ojciec, nie

Mirka i Staszek mieszkali w sąsiednich mieszkaniach. Od dzieciństwa byli wrogami. Chłopak nieustannie

Krystyna, starsza kobieta, czekała na przystanku na autobus, ale każdy, który podjechał, był pełny i

Cała rodzina pojechała na wakacje. Alicja została sama w mieszkaniu. Leżała na kanapie, zamknęła oczy

Będąc na emeryturze, Halina znalazła się w trudnej sytuacji. Nie miała własnego domu, więc mieszkała

Zdruzgotany siedziałem na oddziale położniczym, a myśli w mojej głowie wydawały się nie mieć końca.

Chłopak Wiktorii wydawał się bardzo dobrym człowiekiem. Była pewna, że dokonała właściwego wyboru, bardzo

Razem z żoną jesteśmy biologami, pracujemy w dziedzinie biologii molekularnej. Magda jest bardzo inteligentna

Gdy byłem dzieckiem, rodzice poświęcali mi dużo uwagi. Czułem się przez nich bardzo kochany.









