Została sparaliżowana w wieku 37 lat, potem mąż ją opuścił i próbował zabrać dzieci. Ale nie mogła sobie pozwolić na słabość.

Riona Kelly w wieku 37 lat została sparaliżowana. Lekarze powiedzieli, że już nigdy nie stanie na nogi.

ohlyad-svity.pro

Mężczyzna, z którym była związana z tego powodu odszedł od niej, złożył pozew o rozwód a także planuje przejąc opiekę nad czwórką ich dzieci. Kobieta nie chciała stracić dzieci więc postanowiła za wszelką cenę nauczyć się chodzić od nowa. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy udało jej się stanąć na nogi, w tym momencie kobieta jest w stanie chodzić beż żadnej pomocy. Nie pokonuje jeszcze długich dystansów więc nadal pomaga sobie wózkiem.

Według niej najtrudniejsze było nie samo przeżycie udaru a zdrada osoby, z którą żyła 14 lat.

Po tym jak kobiet zdecydowała się walczyć z paraliżem lekarze powiedzieli, że czeka ją co najmniej 6 miesięcy intensywnej terapii, aby ponownie stanąć na nogi. Kobieta zaczęła ćwiczyć ale zdała sobie sprawę, że jest jej trudno działać samodzielnie.

Napisała na swoim Facebooku, że szuka rehabilitanta, który pomoże jej uporać się z ćwiczeniami. Na jej prośbę odpowiedział były zawodnik Futbolu Amerykańskiego Keith Mason. To z jego pomocą kobieta znów zaczęła chodzić. Po tym wszystkim co przeżyła, para kontynuowała znajomość już pod postacią związku.

Kelly i Mason mieszkają razem już od roku. Kobiecie udało się odzyskać prawa do opieki nad dziećmi.

Oceń artykuł
TwojaCena
Została sparaliżowana w wieku 37 lat, potem mąż ją opuścił i próbował zabrać dzieci. Ale nie mogła sobie pozwolić na słabość.