Uratowała ją miłość matki

Lena usłyszała w telewizji historię o małej dziewczynce, która została porzucona przez rodziców z powodu niepełnosprawności. Dziecko było niewidome i całkowicie głuche. W Lenie obudziły się emocje i postanowiła iść do domu dziecka, aby zobaczyć dziecko.

Dlaczego? Przecież wszystko miała. Świetną pracę, pełną rodzinę z mężem i dwójką zdrowych dzieci, własne mieszkanie, domek na wsi i samochód. Coś w środku mówiło jej, że trzeba odwiedzić porzucone dziecko.

Kiedy Lena po raz pierwszy zobaczyła dziecko w rzeczywistości, od razu zdała sobie sprawę, że po prostu musi zabrać je do domu. Poczuła się zobowiązana, by zaopiekować się dziewczynką. Nieważne, kto co mówił, Lena była gotowa zrobić wszystko, aby postawić dziecko na nogi.

Czy czytała Pani historię przypadku?! Szanse na jej wyleczenie są nikłe – powiedziała jej dyrektorka.

– Tak, czytałam i to nie ma znaczenia.

– Ona jest niepełnosprawna, to nie takie proste.

– Poradzę sobie, będzie moją córką!

Zabierając Andżelikę do domu (tak Lena nazywała swoją córkę), zaczęła poświęcać jej całą swoją uwagę. Codziennie jeździła z nią do szpitali. Lena wierzyła, że ​​jeśli znajdzie dobrego lekarza, może wyleczyć dziecko. Na jednej z konsultacji powiedziano jej, że najpierw dziewczynka musi być w pełni zdrowa i wtedy można podjąć się operacji przywracającej wzrok.

Mąż Leny nie podzielał jej zainteresowań i wkrótce odszedł, a ona dalej walczyła o córkę. 

Kiedy Lena zamówiła pizzę, zadzwonił dzwonek do drzwi. Andżelika była przerażona i wtedy kobieta zdała sobie sprawę, że córka to słyszy.

A kiedy dziewczynka miała operację oczu, nikt nie wierzył – tylko jej matka stała w drzwiach i modliła się do Boga. Naprawdę wierzyła, że ​​jej córka ją zobaczy. Kiedy weszła na oddział, natychmiast nawiązała kontakt wzrokowy z Andżeliką. Jej córka, jej roczne słońce już widziało.

Nikt nie dał jej szansy, ale uratowała ją miłość macierzyńska.

Oceń artykuł
TwojaCena
Uratowała ją miłość matki