Stworzyłem fałszywe konto, zamieściłem zdjęcie obcego faceta i rozpocząłem zemstę na swojej ex.

Stworzyłem fałszywe konto, zamieściłem zdjęcie obcego faceta i rozpocząłem zemstę na swojej ex.

Dawno temu, kiedy byłem młody i głupi i nic nie wiedziałem o życiu, miałem dziewczynę. Chodziliśmy do tej samej szkoły, siedzieliśmy razem w ławce. Kochałem ją bardzo, chociaż nasz związek nie należał do najprzykładniejszych. Ciągle się kłóciliśmy, zdarzało mi się nawet przez nią popłakać z nerwów. Z powodu tych ciągłych konfliktów stopniowo oddalaliśmy się od siebie, aż pewnego dnia zostawiła mnie bez słowa pożegnania i wyjechała z kraju.

Cierpiałam przez nią bardzo długo. W końcu zdałem sobie sprawę, że tylko zemsta złagodzi moje cierpienia.

Kiedy podzieliłem się swoimi uczuciami z przyjaciółmi, powiedzieli, że ​​pomogą mi wymyślić plan. Długo zastanawialiśmy się, jak zemścić się na mojej byłej, aż nagle mój kumpel doznał olśnienia! Zaproponował, że ​​zagada do niej z jego fałszywego konta na facebooku, rozkocha ją w tajemniczym chłopaku i niespodziewanie rzuci. Niech poczuje ten ból na własnej skórze! Wiedziałem, że moja była lubi wysokich blondynów z czarnymi oczami. Znalazłem zdjęcie przystojnego gościa w Internecie i oczywiście poprosiłem go o pozwolenie na wykorzystanie zdjęcia. Opowiedziałem mu o swoim niecnym planie, a on się zgodził. Wymyśliliśmy imię, osobowość, wizerunek tajemniczego przystojniaka. Wszystko poszło zgodnie z planem. Moja była szybko zakochała się w pięknym nieznajomym, a ja flirtowałem z nią podszyty pod inną osobę przez prawie dwa miesiące. Wszystko do dnia, kiedy ode chciało mi się robić głupie rzeczy.

Poznałem fajną dziewczynę, zaręczyłem się, mamy razem dziecko.

Dawno zapomniałem o tej historii z zemstą, aż do dzisiaj, kiedy wydarzyło się coś niesamowitego. Niedawno kupiliśmy z żoną mieszkanie. Na grupie wszystkich sąsiadów poznałem Tomka. Zaprzyjaźniliśmy się. Podczas każdej rozmowy z nim, miałem dziwne wrażenie, że skądś się znamy. Dopiero po pół roku zorientowałem się, że to ten sam chłopak, którego zdjęcie wykorzystaliśmy kiedyś do zemsty na mojej byłej. Wydawało mi się, że takie zbiegi okoliczności zdarzają się tylko w filmach! Teraz przekonałem się, że podobne scenariusze pisze samo życie!

Oceń artykuł
TwojaCena
Stworzyłem fałszywe konto, zamieściłem zdjęcie obcego faceta i rozpocząłem zemstę na swojej ex.