Najmłodsza matka w kraju

14 lat temu cały kraj dowiedział się o najmłodszej matce w Polsce, Małgosi i jej chłopaku Karolu. Kiedy o dziewczynie i jej ukochanym zaczęły krążyć plotki, wszyscy zaczęli zadawać pytania: „Co się stało?”, „Co będzie z ojcem dziecka?”, „Czy dziecko się urodzi?”.

14 lat temu Małgorzata zaszła w ciążę z 19-letnim Karolem, który wychowywał się w domu dziecka. Stała się gwiazdą telewizji wraz ze swoim chłopakiem i wszyscy zaczęli nazywać ją „bohaterką”, ponieważ nie każdy odważył się urodzić dziecko w wieku 11 lat.

Małgosia urodziła się w niezamożnej rodzinie, jej edukacja nie była zbyt rozwinięta, więc nikt nie mógł jej powiedzieć o właściwych relacjach z chłopcami. Jej matka porzuciła ją w młodym wieku, babcia wzięła ją pod swoją opiekę. Brak miłości matki był głównym powodem trudnego życia dziewczyny. Dziś temat edukacji seksualnej jest powszechnym tematem w szkole, przedtem nie było mowy, aby w szkołach uczono życia rodzinnego. Wszystko to odegrało swoją rolę w niewiedzy dziewczyny na temat zakładania rodziny. W wyniku tych faktów, Małgosia zaszła w ciążę w wieku 11 lat.

Historia młodej dziewczyny i jej chłopaka nie ma specjalnej atmosfery. Karol mieszkał z nią i jej babcią, wynajmując pokój w ich mieszkaniu. Małgorzata zakochała się w nim, gdy chodziła do szkoły podstawowej, w tym czasie dziewczyna skończyła piątą klasę.

Kiedy dziennikarze dowiedzieli się o tej historii, dziewczyna i jej młody mężczyzna stali się bohaterami skandalizujących talk show. Cały kraj zobaczył niesamowicie romantyczną historię miłości młodej jedenastolatki i jej chłopaka. Na szczęście dziś już nikt nie powtórzył „rekordu” Małgosi, jest ona nadal najmłodszą matką w Polsce. Chłopak obiecał, że ożeni się z dziewczyną, gdy ta skończy 18 lat, i tak się stało, w ciągu 7 lat cały kraj czuwał nad nowożeńcami. Karolowi udało się również uniknąć kary pozbawienia wolności za uwiedzenie małoletniej, ale i tak otrzymał wyrok w zawieszeniu.

Pomimo trudnych warunków życia, Małgorzata ukończyła szkołę średnią, a nawet podjęła studia. Z małą córeczką na ręku, dziewczyna zdobyła wykształcenie w dziedzinie zarządzania, podczas gdy Karol pracował dla rodziny. Kiedy zbliżał się dzień ich ślubu, dziennikarze zaproponowali parze luksusową uroczystość, w zamian za kilkanaście ujęć z ich ślubu.

Jak się jednak okazało, życie rodzinne dziewczyny nie było do końca szczęśliwe. Kiedy Karol i Małgorzata pojawili się w telewizji, wszyscy zaczęli śledzić wydarzenia z wielkim zapałem.

W kolejnym programie dziewczyna została skreślona w rodzinie Karola, ponieważ jacyś krewni znaleźli już nową pannę dla chłopaka. Cały kraj wspierał Małgosię, wszyscy byli po jej stronie.

Jak się później okazało, wszystkie te skandale były tylko żartem i chwytem reklamowym znanych dziennikarzy. Rodzina nie miała żadnych konfliktów, małżeństwo prowadziło szczęśliwe życie rodzinne już z dwójką dzieci.

Karol i Małgorzata otrzymywali wynagrodzenie w wysokości około pięciu tysięcy złotych za każdą audycję. W kilka miesięcy po emisji, Małgosia zaszła w ciążę z ich trzecim dzieckiem. Na fali jej macierzyństwa, dziennikarze chcieli ponownie nadać jej rozgłos. Tym razem, zgodnie z założeniami scenariusza, między małżonkami miał wybuchnąć skandal. Dziennikarze zasugerowali przeprowadzenie testu DNA, aby zwiększyć oglądalność programu. Ale para nie zdecydowała się na to.

Małgorzata przyzwyczaiła się już do tego, że jej córka i ona, często nazywane są siostrami. Dziś Ania ma 14 lat, a jej matka 25. Nauczyciele dziewczynki martwili się, że weźmie ona przykład ze swojej matki i stanie się taką samą młodą mamą, jaką była Małgosia. Ich obawy jednak nie przekładały się na rzeczywistość. Kobieta tłumaczyła córce, że taki los nie może się jej przytrafić. Ania poświęca więc dużo uwagi nauce, starając się jak najbardziej pomóc rodzicom. Małgosia stara się dać córce wszystko to, czego nie dostała od matki. Jej córka chce teraz skończyć szkołę i pójść na dalszą edukację. Ich rodzina jest szczęśliwa, ale Kobieta nie chce, by Ania miała takie samo wczesne życie z chłopakiem, jak jej koleżanki.

Oceń artykuł
TwojaCena
Najmłodsza matka w kraju