Kiedy Zuzannę zostawił mąż, postanowiła, że kiedyś się na nim zemśći

Zuzanna była młodą kobietą, kiedy zostawił ją mąż. Poszedł do jej najlepszej przyjaciółki, argumentując to tym, że była od niej młodsza i we wszytkim lepsza. Między nią a Renatą, był tylko rok różnicy, ale Adam uważał, że jego kochanka wygląda dużo lepiej i na starość też będzie dużo atrakcyjniejsza. W momencie, kiedy zostawił ją mąż, postanowiła, że kiedyś się na nim zemśći. Zuzanna po 10 latach, stała się kobietą sukcesu, miała swój własny biznes i pieniądze. Jej matka wciąż miała nadzieję, że córka ponownie wyjdzie za mąż. Myślała, że ułoży sobie z kimś życie i wreszcie będzie szczęśliwa.

Dziewczyna wciągnęła matkę do swojego planu. Postanowiła, że wyjdzie za mąż za biednego, nieszczęśliwego człowieka, którego znała od dawna. Jak mówił, nie powiódł się jego biznes i żona go za to zostawiła. Jak się okazało, był to ojciec jej byłego męża, któremu zawsze sie podobała, mimo, że była dużo od niego młodsza. Marek cały czas śledził jej profil w mediach społecznościowych, podobały mu się takie kobiety. W końcu odważył się do niej napisać i zaprosić ją na randkę. Była bardzo zaskoczona, ale zgodziła się na spotkanie. Już wtedy w jej głowie układał się niezły plan zemsty na byłym mężu. Zuzanna z matką, opracowały całą intrygę.

Marek nie wiedział, jak powiedzieć rodzinie, że jego wybranką, jest jego była synowa.

Adam poprosił ojca, żeby przyprowadził ją na kolację, aby ją poznał. Gdy zobaczył wybrankę ojca i rozpoznał w niej swoją byłą żonę, był zszokowany jej wyglądem. W niczym nie przypominała dawnej, krępej Zuzy. W Adamie wznieciło sie dawne uczucie do kobiety i przy Renacie błagał ją o przebaczenie. Ona wtedy powiedziała:

– Przepraszam, kocham Twojego ojca. Miałeś swoją szansę, my za trzy dni bierzemy ślub. Chciała, żeby Marek zaprosił wszystkich swoich krewnych, ona też miała zaprosić swoich. Powiedziała, że chce mieć wystawne wesele. Pan młody zgodził się, bo był w niej bardzo zakochany.

W dniu ślubu, kobieta oszukała wszystkich, nikogo z jej strony nie było. Co więcej, sama nie pojawiła się na uroczystości. Tak naprawdę, nie miała zamiaru poślubić swojego teścia, chciała tylko zemścić się na byłym mężu.

Oceń artykuł
TwojaCena
Kiedy Zuzannę zostawił mąż, postanowiła, że kiedyś się na nim zemśći