Sebastian i Paulina wynajmowali razem dwupokojowe mieszkanie. Kiedy Sebastian wracał zmęczony z pracy, sprzątał w domu i gotował obiad, bo Paulina nigdy tego nie robiła. Ten dzień był wyjątkiem. Sebastian wrócił z pracy bardzo zmęczony. Nie miał siły na gotowanie, więc po drodze kupił jedzenie na wynos. Chciał tylko zjeść i położyć się spać. Gdy wrócił do domu, zobaczył, że jego dziewczyna ma gości. Wziął torbę z jedzeniem i poszedł do swojego pokoju. Po skończonym posiłku, położył się na łóżku, nakrył głowę poduszką, ale nadal słyszał hałasy z sąsiedniego pokoju. Głośne towarzystwo Pauliny nie pozwoliło mu zasnąć. Wstał, poszedł do dziewczyn i grzecznie poprosił, żeby zachowywały się trochę ciszej, bo jest zmęczony i chciałby odpocząć. Na te słowa Paulina zareagowała złością. Pokłóciła się z Sebastianem i ani myślała kończyć imprezy. Chłopak tej nocy nie zmrużył nawet oka.
Rano Sebastian powiedział Paulinie, że ma już dosyć takiego zachowania i zagroził, że odejdzie. W rzeczywistości ich relacja od dawna się psuła. Od dłuższego czasu nie potrafili się ze sobą dogadać, ale Sebastian nie miał czasu na szukanie mieszkania i przeprowadzki, więc dalej mieszkali razem. Tego ranka znów się pokłócili i Sebastian wyszedł, trzaskając drzwiami. Paulina nie sądziła, że chłopak opuścił ją na zawsze. Po każdej kłótni mówił, że odchodzi, ale zawsze wracał.
Wieczorem Sebastian pojawił się w domu. Paulina wiedziała, że wróci, bo zawsze wracał. Ale tym razem było inaczej. Sebastian zamiast się rozebrać, wziął walizkę i zaczął w milczeniu pakować swoje rzeczy.
Zostawił na stole swoją część pieniędzy za mieszkanie i oznajmił, że resztę rzeczy zabierze jutro.
Paulina wciąż miała nadzieję, że Sebastian wróci, ale tego nie zrobił. Sebastianowi na początku trudno było przywyknąć do samotnego życia, ale stopniowo się do tego przyzwyczaił.
Miesiąc później Paulina zadzwoniła do niego i kazała mu przynieść pieniądze za mieszkanie. Sebastian powiedział, że nie mieszka z nią od miesiąca i nie zamierza płacić. Chłopak przestał kontaktować się z Pauliną i zmienił numer telefonu.


